Franta Kasl trio
Sem vložte podnadpis

Franta Kasl trio

Už dlouho jsem uvažoval o založení malé kapely,party,která může vystupovat na velkém podiu ale i v  klubech nebo kavárnách ,které mám rád.

Až letos uzrála doba a po setkání s Milanem Schmidtem jsme se dohodli na spolupráci  v tomto triu........

Milan Schmidt - basová kytara,zpěv

Narozen 14.8. 1964 v Čěských Budějovicích. Na baskytaru hraje od 16 let. Je typický samouk, citař.

Prošel řadou kapel od folku po blues. Například: St. Johnny, John Slim Trio, Primátor Dittrich, Krabat, Country Roll, T- Band, Eda Wild Band, Marcel Flemr Band, René Trossman Band a další.

Doprovázel řadu tuzemských i zahraničních hvězd. Například : Keith Stone (USA), Mud Morganfield (USA), Big Bill Morganfield (USA), Dede Priest (USA), Brent Moyer (USA), , Roman Dragoun (CZ), John Slim (NL),

Je dlouholetým moderátorem Country Rádia.


Kamil Němec - bicí

narozen 1.4.1972 v Praze. Na bicí hraje od 16 let. V roce 2000 absolvoval Pražskou konzervatoř v oboru bicí nástroje pod vedením profesora M.Veselého.

Prošel mnoha skupinami různých žánrů, např. Bloody Mary, Pražský swingový orchestr, Stan the man Bohemian Blues Band, Blue Ground, Jade, Doors revival, Red Hot Chili Peppers revival, Lady Sting, Eric Stanglin blues band .

Vyučuje hru na bicí nástroje na ZUŠ  Ch.Masarykové v Praze. Také hraje na melodické bicí nástroje, jako je marimba, vibrafon apod.


Franta Kasl - zpěv,kytara a foukací harmonika.


Těším se na spolupráci a společné koncerty.

František Kasl 14.2.2019